בידורית ניידת

בידורית   

אתם עושים הפעלות, ערבי קריוקי, יש לכם אולם כנסים או מוסד חינוכי שצריך הגברה קטנה וקומפקטית?

 בידורית היא המוצר שיענה לכם על הצרכים באופן המשתלם ביותר עבורכם.

הבידורית בנויה כך שהיא תספק הגברת קול וניגון מדיה בצורה ניידת וקומפקטית. ישנם המון אפשריות, גדלים, פונקציות ניגון ושליטה.

כיצד לבחור בבידורית המתאימה לכם:

בידורית אישית:               

בידורית אישית הקטנה, שהיא בדרך כלל עם עוצמה של 10-30 וואט מתאימה בעיקר למדריכי טיולים או אנשי חינוך שזקוקים להגברת הקול האישי שלהם עם אפשרות להוסיף שיר ברקע במידה וצריך. היא קומפקטית ובעלת חגורה לתליה נוחה ומגיעה עם מיקרופון מדונה כדי שהידיים יהיו פנויות להסבר על המוצר השיעור או ההדרכה. הבידורית מצוידת בסוללת ליטיום המספיקה עד 7 שעות עבודה ללא טעינה לרוב.   

בידורית גדולה:           

הבידוריות הגדולות יותר כבר בניות בצורת קופסא אחת עם רמקול מ 8" ומעלה בעוצמה של 100 עד 300 וואט ועם שלל אפשריות מדיה מתקדמות כגון נגן CD או DVD וכניסה של כרטיס זיכרון צג דיגיטלי לחיווי ומיקרופונים אלחוטיים שכלולים בערכה. כך שבמוצר אחד ניתן לקבל גם הגבר הקול וגם להשמיע מוזיקה ולהוציא אות וידאו לטובת הקרנה על מקרן. הבידוריות מתאימות להפעלות או שיעורי הדרכת אירובי, הגברת כנסים קטנים הגברת אירועי שטח. רוב הבידוריות מצוידות בסוללה נטענת שמגיעה לזמן עבודה של כ 10 שעות ! כך שתוכלו לקחת אותה איתכם אפילו לים עם חברים ולהנעים את האירוע במוזיקה שאתם אוהבים ללא צורך להסתרבל במכשירים יותר מידי מסובכים.  הכל זמין פשוט וקל להפעלה, וזה מה שעושה את הבידורית למוצר מבוקש מאוד.

 

על מה צריך לשים לב:

חשוב לשים לב לשני נושאים עיקריים כשקונים בידורית.

  1. סוללת המכשיר היא ליטיום שחשוב מאוד להטעין אותה לפחות שש שעות  כדי שהיא תשלים מחזור טעינה ראשוני באופן מלא. ובסוף השימוש לא לשכוח לכבות את הבידורית כדי שהסוללה לא תפרוק לגמרי.
  2. בבידוריות שבאות עם המיקרופונים האלחוטיים ישנו יתרון חשוב מאוד והוא סוג הסוללה במיקרופון. ברוב המיקרופונים האלחוטיים סוג הסוללה הדרושה היא סוללת 9V שהיא מאוד יקרה. עדיף לבחור מיקרופונים אלחוטיים שדורשים שתי סוללות אצבע רגילות שהם יותר זולות.

מי אנחנו :

ARTSTUDIO מייבאים את בידוריות BTS החברה המובילה בשוק הבידוריות וההגברה מכל הגדלים והסוגים כך שנוכל להתאים לכם את הבידורית המתאימה ביותר עבורכם ושתענה על הצרכים שלכם. כנסו לדפי הבידוריות השונות וצוות החנות המקצועי ישמח לתת לכם עזרה והכוונה למוצר שיתאים לכם.

אל תהססו להתקשר אלינו ותקבלו יעוץ חינם מאנשי מקצוע לArt studio   03-529-5060

 

ערוץ היוטיוב של ארט סטודיו


Loading...